امتیاز

امداد کیا در ارومیه

امداد کیا در ارومیه:شما هر نوع خودرو یا مدل خودرویی که داشته باشید دچار نقص فنی می شود و شما حتما باید برای تعمیر اقدام کنید. اما مهم ترین مسئله این است که شما  خودروی خود را به چه شرکتی برای تعمیر می سپارید. برخی از تعمیر کار های معمولی دانش کافی برای تعمیر خودروی شما را ندارند و ممکن است کار را بدتر کنند و یا احتمال این را دارد که به جای استفاده از قطعات اصلی و اورجینال از قطعات نامرغوب استفاده کنند که این کار باعث کاهش یافتن کارکرد خودروی شما می شود.

امداد کیا در ارومیه با داشتن کادری مجرب و متخصصان حرفه ای که در زمینه ی تعمیرات خودرو تمامی دوره های حرفه ای را گذرانیده اند و به خوبی می توانند سرویس های دوره ای خودروی شما را هم انجام بدهند. همچنین شما دیگر نگرانی بابت تعمیر خودروی خود ندارید و مطمئن هستید تمامی قطعاتی که بر روی ماشین شما ارائه می شود اصلی هستند و مشکلی برای کارکرد خودروی شما پیش نمی آید.

 

امداد کیا در ارومیه بیشتر از 125 واحد امدادی دارد تا بتواند تمامی سطح شهر و مناطق اطراف را تحت پوشش قرار دهد

چرا امداد کیا در ارومیه

امداد کیا در ارومیه دارای بیش از 150 تیم امداد سیار و دارای مجوز رسمی از نمایندگی معتبر همیشه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است. تمامی خدمات امداد کیا در ارومیه برای تمامی خودرو های کیا به وسیله ی امداد گران با تجربه انجام می شود و تمامی تجهیزاتی که استفاده می شود به روز و ضمانت شده هستند.

تمامی امداد رسانان امداد کیا در ارومیه قادر به عیب یابی سریع و تشخیص و تعمیر خودروی شما هستند و مشکل خودروی شما با کم ترین قیمت رفع می شود و شما علاوه بر نگران نبودن بابت تعمیر درست و اصولی خودرو، هیچ نگرانی بابت هزینه های تعمیر هم نخواهید داشت.

 

خدمات امداد کیا در ارومیه

تعویض لاستیک خودرو: برخی اوقات ممکن است که شما در حال رانندگی باشید و متوجه شوید که لاستیک خودرو دچار پارگی شده یا کم باد است. ممکن است شما به تنهایی نتوانید کار تعویض لاستیک را انجام دهید یا زاپاس همراه ندارید در همچین مواقعی تنها کافی است با امداد کیا در ارومیه تماس بگیرید تا نزدیک ترین واحد امداد را برای کمک به شما اعزام کنند و مشکل لاستیک خودروی شما رفع شود و بتوانید به راه خود ادامه دهید.

رسیدگی به باتری خودرو: در صورتی که متوجه شدید باتری شما مشکل دارد و یا عمر باتری به پایان رسیده است تنها با یک تماس تکنسین های مجرب تیم امداد کیا در ارومیه با استفاده از به روز ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر باتری خودروی شما انجام می دهند.

امداد سیار سوخت:در صورتی که خودروی شما سوخت تمام کرده است. سوخت یدک توسط امداد کیا در ارومیه در محل مناسب پر می شود و با استفاده از تجهیزات فوق حرفه ای خودروی شما به مقصد مورد نظرتان هدایت می شود.

رسیدگی به خودرو در صورت داشتن نقص فنی: در صورتی که خودروی شما دچار نقص فنی شود تکنسین مجرب امداد کیا در ارومیه با استفاده از به روز ترین تجهیزات حرفه ای مشکل را شناسایی و در سریع ترین زمان ممکن رفع می کنند.

رسیدگی به خودرو در صورت بروز تصادف: در صورتی که خودروی شما دچار تصادف شود تکنسین های ماهر امداد کیا در ارومیه به سرعت مشکل خودروی شما را رفع می کنند و در صورت نیاز با به روز ترین تجهیزات خودروبر خودروی شما را به تعمیر گاه معتبر هدایت می کنند.

امداد کیا در ارومیه نقص فنی خودروی شما را در کم ترین زمان ممکن رفع می کند

ارائه خدمات امداد کیا در ارومیه به چه صورت است؟

اگر به دنبال یک شرکت ارائه خدمات امدادی در ارومیه هستید که هم کادر حرفه ای داشته و هم تجهیزات حرفه ای داشته باشد و از همه مهم تر سابقه کار بالایی داشته باشد دیگر نیازی نیست وقت خودتان را تلف کنید شرکتی که دنبال آن هستید امداد کیا در ارومیه است و تمامی ویژگی های مثبتی که شما دنبال آن هستید را دارد. امداد کیا در ارومیه با بیش از 18 سال سابقه کار در زمینه ی خدمات فنی و حمل خودرو های پیشرفته توانسته است به یکی از معروف ترین و بی نظر ترین شرکت های امدادی در ارومیه تبدیل شود.

در تمامی فصل های سال امداد کیا در ارومیه مشکلات مختلف خودروی شما را بر طرف می کند. اگر نیاز به خدمات امداد و یدک کشی در ارومیه و اطراف آن دارید بهتر است خدماتی را که امداد کیا در ارومیه ارائه می دهد را به دقت مطالعه کنید. خدمات به ترتیب زیر است:

پاسخ سریع به درخواست امدادی توسط پشتیبان ها

ارائه انواع خدمات مشاوره فنی و تلفنی آنلاین

هماهنگی ها لازم در صورت نیاز به جابه جایی خودرو ها به تعمیر گاه های معتبر

حضور متخصصان امداد کیا در ارومیه در محل برای یدک کشیدن خودروی شما

ارائه بارنامه، ضمانت نامه به تمامی مشتریان و تضمین برگشت وجه در صورت به وجود آمدن مشکل و عدم رضایت شما از خدمات

دریافت کردن فایل هزینه ها و حمل امداد خودرو

 

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو ارومیه

همانطور که متوجه شدید امداد کیا در ارومیه یکی از معتبر ترین شرکت های امدادی ارومیه و اطراف آن شناخته شده است. این شناخته شدن و معتبر شدن شرکت امداد کیا در ارومیه به وسیله ی کادر مجرب و با تجربه این شرکت است که تمامی تلاش خودر را می کنند تا تمامی مشکلات انواع خودرو ها را در گروه KIA به طور اصولی و دقیق رفع کنند.

مزایا استفاده از خدمات امداد کیا در ارومیه به ترتیب زیر است:

شفاف بودن تمامی هزینه ها

انجام خدمات امدادی در زمان دلخواه شما

تمامی خدمات توسط تعمیر کاران حرفه ای انجام می گیرد

دادن ضمانت نامه یک ماهه برای تعمیرات خودروی شما

صرفه جویی در زمان و هزینه شما

عدم نیاز به حضور شخصی در محل تعمیر

 

تعرفه خدمات امداد کیا در ارومیه

یکی از مهم ترین مسئله در هنگام استفاده از خدمات امداد کیا در ارومیه هزینه ها و دستمزد ها است. به همین دلیل امداد کیا در ارومیه تمامی هزینه ها را به صورت کاملا شفاف و دقیق در اختیار مشتریان قرار می دهد تا قبل از تعمیر خودرو از تعرفه ها مطلع شوند و هیچ مشکلی بعد از تعمیر پیش نیاید همچنین هیچ هزینه ی اضافی و سنگینی برای تعمیرات از مشتریان دریافت نمی شود و تمامی هزینه ها بر اساس نرخ اتحادیه است.

امداد کیا در ارومیه چه اهدافی دارد؟

هدف امداد کیا در ارومیه چه در زمان تاسیس شرکت چه بعد از گذشت 18 سال کار مفید رضایت مشتری و رفع مشکلات رانندگان است هرچند که در حال حاضر توانسته است بیش از 98 درصد از رضایت مشتری ها و همشهری های عزیز را به خود اختصاص دهد اما بازهم در حال تلاش برای پیشرفته تر کردن پرسنل و تجهیزات خود است تا بتواند خدماتی با کیفیت خیلی بالاتر از قبل ارائه دهد.اما اهداف اصلی شرکت امداد کیا در ارومیه  شامل موارد زیر می باشد:

انتقال و جابه جایی انواع خودرو ها در گروه KIA با استفاده از پیشرفته ترین خودروبر ها، جرثقیل ها، دل و کفی

ارائه دادن خدمات حمل خودرو لوکس و ایمن برای مشتری ها

ارائه انواع خدمات کلی و به روز خودروبر ها با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات

رضایت مشتر ها از ارائه خدمات و کیفیت خدمات شرکت امداد کیا در ارومیه

ارائه دادن انواع خدمات امدادی در سر تا سر کشور به مشتری های عزیز

آسودگی خیال مشتری ها از حمل و جابه جایی خودرو ها

شرکت امداد کیا در ارومیه تمامی این اهداف را به صورت جدی دنبال می کند و بر اساس یک برنامه ریزی دقیق سعی بر عملی کردن این اهداف دارد. به امید روزی که شرکت معتبر و به روز امداد کیا در ارومیه، در سرتاسر کشور به عنوان بهترین شرکت امدادی و بهترین انتخاب مشتریان شناخته شود و هموطنان بتوانند بهترین خدمات امدادی را دریافت کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *